Вітання з Всесвітнім днем бібліотек

Дата: 28.09.2018 09:57

Сердечно вітаю Вас з професійним святом - Всесвітнім днем бібліотек!У цей святковий день бажаю всім користувачам і читачам бібліотек, нашим друзям - бібліотекарям святкового настрою. Бібліотеки виконують в суспільстві високу місію - вони забезпечують доступ до знань, розвивають культуру. Треба згадати в цей день про великих трударів бібліотек, про тих, хто вірно служить своїй країні на ниві культури та освіти.
Професія бібліотекаря була і залишається однією з найбільш затребуваних суспільством. Недарма Ваша терпляча та безкорисна робота викликає глибоку повагу і захоплення.
Нехай це свято принесе у Ваш колектив гордість за свою професію, прагнення до творчості, дух взаєморозуміння з читачами та колегами.
Від усієї душі бажаю бібліотекам і надалі залишатися теплим вогнищем культури і наснаги, щастя, добра і процвітання, міцного здоров'я, невичерпного оптимізму, миру і благополуччя!

З повагою, селищний голова Олександр Дога