Змагання з футболу

20.09.2018 року у селищі Доманівка на центральному стадіоні  у рамках проведення І етапу XVІІІ обласних Спортивних ігор та з метою популяризація занять фізичною культурою та спортом, пропаганди здорового способу життя відбулися змагання з футболу, в яких взяли участь учні 9-11 класів Доманівського НВК «Доманівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 – Центр дитячої та юнацької творчості» та Доманівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2.

Після вітання, команди почали гру... Учасники  мали  чудову можливість проявити себе, завоювати звання переможця і відстояти честь своєї школи.

За результатами  цікавої напруженої боротьби перемогу отримали учні Доманівської ЗОШ № 2 з рахунком 4 : 1.