Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Конкурс малюнків на асфальті до Дня селища

У рамках святкування Дня народження селища Доманівка 14.09.2018р. відбулася чарівна феєрія дитячих малюнків на асфальті. Конкурс мав назву:  «Ми  доманівці!!!».

          У заході взяли участь учні 4-6 класів Доманівського НВК «Доманівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Центр дитячої та юнацької творчості»  та Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, вони прийнялися швидко та завзято розмальовувати привабливими малюнками асфальт. З посмішками на обличчях діти розфарбували, навіть, свої рученята в різнокольорову крейду.

      Конкурс проходив на площі біля Доманівської селищної ради. В учасників був піднесений настрій, вони творили свої шедеври, адже на початку конкурсу ведучим були представлені журі та сказано, що переможець отримає заохочувальний приз.

     Захід проходив у дружній атмосфері під музичний супровід пісень про Україну, рідний край, Батьківщину.

     Після того як були намальовані картини, кожна команда захистила свій малюнок віршами та гарними словами про рідне селище.

     На завершення,  журі підвели підсумки  - за одноголосним рішенням було визначено, що усі команди найкращі.

     За свою творчість усі маленькі митці отримали солодощі від Доманівської селищної ради та пообіцяли і надалі брати участь у таких заходах.
« повернутися до списку новин