Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Квест «Domanivka-Quest»

Сьогодні, 12 вересня, в День святкування 216-ї річниці з дня заснування селища Доманівка в рамках проекту «Доступний туризм, який реалізується на території Миколаївської області громадською організацією «Майстерня добра», Чорноморським національним університетом ім. Петра Могили за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, відбулася пошуково-пізнавальна гра під назвою «Domanivka-Quest».

Організатором даного заходу став ШУС ГО «Кофорт» при Доманівській ЗОШ № 2». В грі прийняли участь учні Доманівської ЗОШ № 2 та Доманівського НВК, для яких  були підготовлено різноманітні завдання спрямовані на пошук інформації, що стосується історії Доманівки.

Так, протягом двох годин, чотири команди на які було поділено всіх діток - «червоні», «сині», «жовті» та «рожеві» знаходили відповіді на питання в місцях  селища, що мають історичне значення, за що команди отримували по одній літері з фрази, яка стала в фіналі крилатою:

«ДОМАНІВКО, з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!»  
А в нагороду, самі активні учасники квесту в приміщенні коворкінг-центру «ПораДій» розрізали святковий пиріг та пригостили всіх присутніх після перегляду невеличкого тематичного відеоролику, знятого під час майстерні «Як організувати знімальний процес».
Даний захід подарував всім гарний настрій, море емоцій та розширив знання учасників квесту щодо історії рідного селища.« повернутися до списку новин