Шановні земляки-доманівці!

Дата: 11.09.2018 15:41

Сердечно вітаю вас з Днем селища та великим православним християнським святом – Святого Благовірного князя Олександра Невського!

У такі свята, як День народження селища, кожен його житель відчуває себе частиною великої родини, частиною своєї могутньої Батьківщини. Усі ми об’єднані любов’ю до нашого селища, працею, добром, милосердям. Нехай із кожним роком доманівці процвітають, нехай у селищі завжди лунають дитячі голоси, примножується його слава і краса. У це світле свято бажаю, щоб наші доманівці завжди були квітучими і красивими, а життя кожної сім’ї – сповнене душевного тепла, радості й достатку! Нехай Бог благословить наш край і дасть його мешканцям міцне здоров’я, добробут й багато успіхів на життєвих шляхах. Впевненості і стабільності Вам у житті! Щастя, миру кожному дому і кожній родині!
                                                                                                                                                                                                  З повагою,

селищний голова  Олександр Дога