Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Оголошення результатів відкритого творчого конкурсу на визначення логотипу та слогану об’єднаної територіальної громади Доманівської селищної ради

У Доманівській селищній раді завершився відкритий творчий конкурс на визначення логотипу та слогану громади. Усі бажаючі мали можливість підготувати конкурсну роботу і подати її до Доманівської селищної ради.

Проведення Конкурсу супроводжувалось інформаційною кампанією за участю засобів масової інформації та Інтернет-ресурсів з метою об’єктивного, відкритого доступу до інформації про Конкурс та його безпосереднього відстеження громадськістю, тому в виборі переможця логотипу та слогану мали можливість взяти участь усі мешканці громади, так як воно відбувалось через відкрите голосування в мережі Фейсбук.

На конкурс подано 3 заявки, які було допущено до голосування. За результатами онлайн-голосування найбільшу кількість голосів набрала робота Федоренка Дмитра Володимировича, учня 10 класу Доманівського НВК, яка й визнана переможцем Конкурсу за результатами рішення конкурсної комісії.

Переможець конкурсу отримає диплом та грошову винагороду.

Логотип буде подано на затвердження сесії селищної ради.

 

До Вашої уваги представляємо логотип об’єднаної територіальної громади Доманівської селищної ради:

Вітаємо Дмитра з перемогою!« повернутися до списку новин