Відбулося засідання постійної комісії Доманівської селищної ради

Дата: 06.09.2018 14:08

06 серпня 2018 року за участі селищного голови Доги О.О., заступника голови Власюка В.Д., голови  районної державної адміністрації Осадчука Є.Л.,  голови районної ради Кушніра Т.Л., голів депутатських постійних комісій селищної ради та їх заступників, директора Доманівської ЗОШ І-ІІІст.№2 Макогоненка А.А. та директора Доманівського НВК «Доманівська загальноосвітня школа I-III cт. №1-Центр дитячої та юнацької творчості» Богдана В.В. відбулося засідання постійної комісії Доманівської селищної ради з питань освіти, культури, охорони здоров»я, соціального захисту населення, фізичної культури, молоді та спорту на якому розглянуті питання про вилучення з оперативного управління відділу освіти, молоді та спорту виконавчого органу Доманівської селищної ради Новоолександрівської, Козубівської філій Доманівської загальноосвітньої школи І-ІІІст.№2 та передачу їх у спільну власність територіальних громад сіл Доманівського району. Було розглянуто питання щодо передачі Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа I-III cт. №1-Центр дитячої та юнацької творчості» із комунальної власності Доманівської селищної ради у спільну власність територіальних громад сіл Доманівського району, обговорено проблеми фінансування НВК відповідно до поданого закладом штатного розпису на 2018-2019 навчальний рік. Директор НВК Богдан В.В. надав свою згоду на передачу закладу у спільну власність територіальних громад сіл Доманівського району.