04 вересня 2018 року відбулося засідання постійної комісії Доманівської селищної ради

Дата: 04.09.2018 16:37

04 серпня 2018 року за участі селищного голови Доги О.О. відбулося засідання постійної комісії Доманівської селищної ради з питань планування, бюджету,  фінансів, соціально-економічного розвитку та управління комунальною  власністю на якій було опрацьовані листи керівників закладів освіти та питання, які виносяться на позачергову ХХІІІ сесію селищної ради про передачу бюджетних коштів до селищного бюджету та з селищного бюджету до районного бюджету, поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Доманівське», відпрацьований проект рішення «Про внесення змін до бюджету Доманівської селищної ради на 2018 рік», розглянуто пропозицію щодо передачі Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа I-III cт. №1-Центр дитячої та юнацької творчості» із комунальної власності Доманівської селищної ради у спільну власність територіальних громад сіл Доманівського району, яку було підтримано одноголосно.