Відбулося чергове засідання робочої групи з місцевого економічного розвитку

Дата: 22.08.2018 16:03

21 серпня  відбулося чергове засідання робочої групи з місцевого економічного розвитку громади. На ньому були присутні експерти з місцевого економічного розвитку Володимир Крижанівський, Володимир Воробей та програмний спеціаліст програми DOBRE Наталія Сафронова.  На засіданні були остаточно узгоджені попередньо обговорені бачення та цілі економічного розвитку, план дій щодо досягнення поставлених цілей, сформульована орієнтовна схема фінансування потенційних проектів. Після чого відбулося жваве обговорення, уточнення проектних ідей. Учасники засідання пропонували власне бачення ключових напрямків розвитку території. Члени робочої групи обмінялися думками та баченнями щодо пріоритетних проектів для громади та визначили три основних напрямки, які в подальшому будуть подані на розгляд комісії експертів з місцевого економічного розвитку.