Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Проведено третє засідання робочої групи з підготовки та впровадження Плану удосконалення послуги в рамках програми DOBRE

21 серпня в селищній раді Доманівської об’єднаної територіальної громади згідно графіка проведено третє засідання робочої групи з підготовки та впровадження Плану удосконалення послуги в рамках програми DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» - вуличне освітлення.

На засіданні були присутні програмний спеціаліст програми DOBRE Наталія Сафронова, в.о. старости сіл Петропавлівка, Олександродар і Сила Сергій Білов та робоча група на чолі з селищним головою Олександром Догою. Розглянули питання про основні цілі в діяльності з удосконалення послуги та прогнозовані результати в рамках даного проекту. Присутні спільно у ході обговорень нагадали попередні напрацювання Плану та визначили пріоритетні завдання, які мають бути вирішені по закінченню реалізації проекту з удосконалення послуги.

Технічну частину проекту, прокоментував заступник селищного голови по виконавчій роботі Володимир Гулич, який вказав на можливість покращення послуги шляхом модернізації спеціального обладнання та проведення часткової реконструкції існуючих ліній електромереж.

На завершення присутні прийшли до висновку, що проект з удосконалення послуги має бути сформовано так, щоб більшість перелічених проблем, які були озвучені, були зменшені або взагалі вирішені. Таким чином, на наступному засіданні робочої групи мають бути вироблені комплексні пропозиції з даного напрямку. Попередньо заплановано, що чергове засідання робочої групи відбудеться 5 вересня 2018 року.« повернутися до списку новин