Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

День Державного Прапора України

Шановні жителі громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора України, який ми відзначаємо напередодні найголовнішого свята нашої держави - Дня Незалежності.

Ці урочистості нерозривно пов’язані між собою, бо обидва віддають данину шани віковим прагненням  українського народу мати свою державу, свої символи.

Державний Прапор України – символ міцності і незалежності української держави, покликаний пробуджувати в кожному з нас національну гордість і справжні патріотичні почуття.

Шановні земляки! Будь-яка країна набирає міцності, коли має свої традиції та звичаї, коли її громадяни шанують офіційні символи своєї держави. Тож нехай у наших серцях ніколи не згасає почуття любові до рідної України!

 Дорогі мої земляки!
     Вітаю Вас з нашим великим національним святом  від себе особисто і від усіх депутатів селищної ради. Від щирого серця  зичу Вам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх Ваших справах. Нехай впевненість у кращому  майбутньому окрилює Вас на нові звершення  в ім’я Соборної Незалежної  України.  
    Слава Україні! Слава нашим героям! Слава всьому великому мудрому і працьовитому народу України!   Зі святом Незалежності України!

З повагою, селищний голова Олександр Дога« повернутися до списку новин