Про скликання ХХІІ сесії Доманівської селищної ради першого скликання

Дата: 17.08.2018 11:55

Доманівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, старост та населення, що відповідно до статей 42,46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 22 серпня 2018 року о 10 годині відбудеться ХХІІ сесія селищної ради першого скликання.

Місце проведення сесії – зал засідань (ІІ поверх) адміністративної будівлі селищної ради.

Проект порядку денного:

1.Про ефективне та економне використання коштів з державного та місцевого бюджетів закладами освіти Доманівської селищної ради.

Доповідач:  начальник відділу освіти Тихолаз О.М.

2.Про затвердження Договору  на передачу бюджетних коштів з селищного бюджету Доманівської селищної ради Доманівського району до обласного бюджету Миколаївської області.

Доповідач:  начальник фінансового відділу Гусарова Л.В.

3.Про затвердження Договорів  про передачу бюджетних коштів з бюджету Доманівської селищної ради до районного бюджету Доманівського району.

Доповідач:  начальник фінансового відділу Гусарова Л.В.

4.Про затвердження Договору  про передачу бюджетних коштів з бюджету Доманівської селищної ради до районного бюджету Доманівського району.

Доповідач:  начальник фінансового відділу Гусарова Л.В.

5.Про внесення змін до бюджету Доманівської селищної ради на 2018 рік.

Доповідач:  начальник фінансового відділу Гусарова Л.В.

6.Про затвердження робочого проекту по капітальному ремонту зовнішнього вуличного освітлення в с.Зброшкове по вул.Центральна  Доманівського району Миколаївської області.

Доповідач: заступник селищного голови Гулич В.В.

7.Про затвердження переліку проектів, що будуть реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році.

Доповідач: заступник селищного голови Гулич В.В.

8. Про внесення змін та доповнень до Статуту комунального підприємства Ринок смт.Доманівка.

Доповідач: директор КП Ринок смт Доманівка

9.Про передачу на баланс комунального підприємства «Доманівське» основних засобів та матеріальних цінностей.

Доповідач: начальник відділу Сівак О.В.

10. Про внесення змін до рішення Доманівської селищної ради від 28 грудня 2016 року №6 «Про обрання персонального складу та голів постійних комісій Доманівської селищної ради першого скликання»

Доповідач: секретар селищної ради Шульгіна Г.В.

11. Про внесення змін до рішення Доманівської селищної ради від 22 червня 2018 року № ХХІ сесії І скликання «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Доманівської селищної ради на 2019 рік»

Доповідач:спеціаліст Овчаренко М.М.

12.Про звернення депутатів об’єднаної територіальної громади про виділення коштів на капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-15-06 «Миколаїв-Доманівка-Берізки» в межах території Доманівської селищної ради Миколаївської області.

Доповідач: селищний голова Дога О.О.

13.Земельні питання

Доповідач: в.о. начальника відділу земельних відносин Голумбйовська Т.Й.