16 серпня 2018 року відбулося спільне засідання постійних комісій

На засіданні постійних комісій з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, фізичної культури, молоді та спорту, з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики,засобів масової інформації розглянуто питання щодо ефективного та економного використання коштів з державного та місцевого бюджетів закладами освіти,  про недостатність коштів освітньої субвенції, а також обговорено заходи по вирішенню проблем та їх реалізацію.

В роботі комісії взяли участь селищний голова Дога О., заступник селищного голови Власюк В.Д., начальник відділу освіти Тихолаз О., керівники закладів:  директор Доманівської ЗОШ І-ІІІст.№2 Макогоненко А., директор Доманівської ДЮСШ Власюк В., директор Доманівського БДТ Дудко Н. та спеціалісти селищної ради.