ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Дата: 14.08.2018 10:51

На Миколаївщині успішно тривають системні та комплексні заходи щодо поетапного переходу військових комісаріатів у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки.

30 грудня 2019 року. В Миколаївській області планується створити
25 територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, а саме: Миколаївський обласний військовий комісаріат сплановано переформувати у обласний ТЦК та СП, а 24 районні (міські) військові комісаріати – у районні (міські) ТЦК та СП.

Військовий комісар Миколаївського обласного військового комісаріату зазначив, що протягом 2017 року здійснювалась апробація функціонування територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на базі Чернігівського обласного військового комісаріату. За результатами експерименту було підтверджено доцільність створення нової організаційно-штатної структури в інших військових комісаріатах Збройних Сил України, як нової ефективної структури місцевих органів військового управління. За словами полковника Сергія Іванова «Перехід на новий формат роботи матиме тільки позитивні наслідки та сприятиме прозорості в системі обслуговування і надання сервісних послуг у питаннях соціального і правового захисту військовослужбовців, військовозобов’язаних, резервістів, ветеранів війни та військової служби, пенсіонерів з числа військовослужбовців Збройних Сил та членів їх сімей».

Як уже зазначалося раніше, 16 січня 2018 року за ініціативи військового комісара Миколаївського обласного військового комісаріату в обласній державній адміністрації відбулась нарада з питань обговорення можливості прийняття обласної та районних (міських) програм щодо фінансування обладнання будівель територіальних центрів, які знаходяться на балансі місцевих рад за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Полковник Віталій Миколайович Куліш заступник військового комісара - начальник мобілізаційного відділу Миколаївського обласного військового комісаріату звернув увагу, що в період з 11 по 18 січня 2018 року у всіх районах Миколаївської області (та містах обласного підпорядкування) проведено робочі наради військових комісарів з керівниками районних державних адміністрацій, районних та міських рад, головами селищних рад та об’єднаних територіальних громад з питань реформування місцевих органів військового управління. Також полковник Віталій Куліш зауважив, що 22 травня 2018 року першим заступником голови Миколаївської облдержадміністрації та військовим комісаром Миколаївського обласного військового комісаріату затверджено План взаємодії Миколаївського обласного військового комісаріату та Миколаївської обласної державної адміністрації з питань формування територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на базі військових комісаріатів Миколаївської області.

У Доманівському районі організовано відповідну роботу та 20 червня 2018 року затверджено аналогічні Плани взаємодії з Доманівського районного військового комісаріату з Доманівською державною адміністрацією, органами місцевого самоврядування щодо створення на базі військового комісаріату територіального центру.

Військовий комісар
Доманівського районного військового комісаріату