Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Об’єднана територіальна громада Доманівська селищна рада стала переможцем конкурсу

З метою   ефективного   вирішення   питань   щодо   створення сприятливого середовища для осіб з інвалідністю,  реалізації ними права на участь в економічній,  політичній, соціальній, культурній та  інших  сферах  суспільного  життя, рішенням XX сесії I скликання Доманівської селищної ради від 23.05.2018 року було створено службу з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно – рухового апарату.

Прийняте рішення дозволило селищній раді взяти участь у пілотному проекті Кабінету Міністрів України з придбання автомобілів для перевезення людей з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату.

Згідно інформації наданої Управлінням соціального захисту населення Доманівської райдержадміністрації, на території селищної ради проживає 106 осіб з інвалідністю, які мають захворювання опорно-рухового апарату.

Для отримання спеціального автомобіля міста районного значення та об’єднані територіальні громади мали до 1 червня подати до Міністерства соціальної політики України відповідний пакет документів.

Виконавши вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 року №189 «Про деякі питання використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату» Доманівська селищна рада стала переможцем даного конкурсу.

Після завершення всіх тендерних процедур по закупівлі, спеціально обладнаний автомобіль буде офіційно переданий Доманівській селищній раді.

 « повернутися до списку новин