Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Дводенний візит представників програми DOBRE

25 та 26 липня 2018 року з дводенним візитом в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) в громаду завітали програмні спеціалісти DOBRE Наталя Сафронова та Наталя Алексієнко. 

Першого дня присутні ознайомились з презентацією результатів комплексного дослідження громадської думки, що проводились у громаді за участю партнера  DOBRE. Після невеличкої паузи відбувся тренінг стосовно використання інструменту Визначення індексу спроможності місцевої влади для самооцінювання громади свого прогресу.

Наступного дня відбулось засідання робочої групи з розробки Плану покращення послуг («Вуличне освітлення») та програмних спеціалістів. Протягом трьох годин розглядались  питання порядку денного, основним з яких був технічний стан вуличного освітлення в громаді,  визначення поточних проблем із покращення вуличного освітлення та проведення аналізу послуги по вуличному освітленні. Робочою групою сформовано бачення проблеми, яке викладено в SWOT – аналіз, враховуючи внутрішні та зовнішні чинники та намітили стратегічні цілі щодо вирішення даної проблеми. Учасники засідання робочої групи сформулювали бачення послуги вуличного освітлення в Доманівській ОТГ за допомогою програми DOBRE.« повернутися до списку новин