Розробка бренду громади

23 липня в приміщенні творчого простору «ПораДій» відбувся тренінг «Маркетинг для громад та розробка бренду громад», який організувала менеджер Проекту «Ласка» Лілія Атнажева в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Модератором тренінгу була Надія Копаниця, бізнес-тренер, психолог, сертифікований ToR та PinPoint-фасилітатор.

Протягом тренінгу учасники зібрання, а це ?  Молодіжна рада, її активні представники розглянули теорію брендингу, ознайомилися з світовим досвідом брендування та надихаючими прикладами сьогодення. Ініціативною групою розроблено проект логотипу щодо орендування території ОТГ.

В ході тренінгу виникла пропозиція стосовно участі в розробці логотипу  шляхом оголошення конкурсу з метою врахування думки громади. Результатом проведеної роботи буде виготовлення промоційної продукції: футболок, чашок, календарів, тощо з логотипом громади.