Шановні жителі села Петропавлівка!

Дата: 13.07.2018 10:14

Щиро вітаю Вас з храмовим святом та Днем села!

З великою повагою звертаюся до кожного з Вас. Низький уклін і велика шана Вам за самовіддану працю, за любов до рідної землі, за посильний внесок у розвиток села. День села – це свято, яке єднає усіх жителів громади. Дорогі петропавлівці, від імені селищної ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю всіх з Днем села. Нехай це свято принесе Вам та вашим родинам щастя, добробут та злагоду. Міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості і миру Вам та Вашим близьким. Нехай любов та достаток живуть у кожному домі, у кожній родині, а свято ввійде в кожний дім миром, щастям і радістю. А ще рясних врожаїв на хлібних нивах та у садах, гарного приросту у Ваших господарствах. Божого Вам благословення!

З повагою, селищний голова Олександр Дога