Закінчилась перша в Україні Школа прес-секретаря

Дата: 04.07.2018 14:44

2 липня закінчилась перша в Україні Школа прес-секретаря. Це були два надзвичайно насичені місяці, які змінили інформаційний світогляд. Протягом цього періоду кращі практики журналістської справи щедро ділилися своїм досвідом та знаннями. Завдяки їх цікавій викладацькій діяльності 28 перших випускників, в надзвичайно короткий строк перетворилися в прес-секретарів об'єднаних територіальних громад.

Головним ідеологом і творцем курсу став Ярослав Індиков радник голови Миколаївської ОДА, підтримав ідею і надав базу для роботи Леонід Клименко ректор ЧНУ ім. П. Могили, втілилася школа завдяки рішенню Олексія Савченко голови ОДА. А на місцевому рівні ініціативу підтримав Доманівський селищний голова Олександр Дога.

У ході реформ в Україні, досить актуальним є питання налагодження ефективної комунікації між владою та громадами. Населення має бути максимально інформованим щодо основних робіт органів влади, тому був розроблений спеціальний 100-годинний курс для прес-секретарів. Це потакоток нових починань!