28 червня на площі біля Районного будинку культури пройшла святкова дискотека

28 червня на площі біля Районного будинку культури Доманівська селищна рада провела святковий захід з нагоди державного свята – 22-ї річниці Конституції України та Дня молоді, який офіційно відзначається у нашій державі щорічно в останню неділю червня. Перед початком святкової дискотеки всіх  присутніх привітала начальник відділу освіти, молоді та спорту Доманівської селищної ради Олександра Тихолаз. Також для мешканців громади випускниками 2018 року було привітання у вигляді запальних танців та чарівною піснею вітала всіх Вікторія Дочич. Виносимо подяку спонсорам та дякуємо за підтримку в організації свята Полторан Валентині Федорівні, Подорогі Віктору Васильовичу та Романіку Миколі Степановичу.