Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Доманівці вшанували пам’ять жертв війни в Україні

22 червня у Доманівці біля «Стіни пам’яті» відбувся мітинг-реквієм та урочисте покладання квітів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Вшанувати героїчний подвиг земляків та усіх постраждалих під час воєнного лихоліття прийшли представники влади, трудові колективи та громадськість. До громади звернулися голова райдержадміністрації Є.Л. Осадчук, голова районної ради Т.Л. Кушнір та заступник селищного голови В.Д. Власюк. Вони висловили слова вдячності тим хто боронив нашу землю в ті далекі часи та тим хто боронить нині на Сході нашої держави.

Саме ця дата стала трагічною в історії нашої країни. Адже того недільного ранку на українську землю вторглися загарбники, розпочалася жорстока і тривала війна за право на вільне життя, за свою землю, за гідне майбутнє.

На долю України та її народу випали нечувані страждання і жертви.Пекло війни не обійшло жодну українську родину, забрало життя кожного п’ятого нашого співвітчизника.

Присутні вшанували пам’ять загиблих і померлих визволителів хвилиною мовчання та на знак глибокої поваги поклали квіти.« повернутися до списку новин