Про скликання ХХІ сесії Доманівської селищної ради першого скликання

Дата: 19.06.2018 13:25

Доманівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, старост та населення, що відповідно до статей 42,46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 22 червня 2018 року о 10 годині відбудеться  ХХІ сесія селищної ради першого скликання.

Місце проведення сесії – зал засідань (ІІ поверх) адміністративної будівлі

селищної ради

Проект порядку денного:

1.Про затвердження Стратегії сталого розвитку Доманівської об’єднаної територіальної громади Миколаївської області на 2018-2026 роки.

Доповідач: секретар ради Шульгіна Г.В.

2. Про затвердження плану роботи Доманівської селищної ради її виконавчого комітету на ІІ півріччя 2018 року.

Доповідач: секретар ради Шульгіна Г.В.

3.Про внесення доповнень до рішення селищної ради від 05 грудня 2017 року №9 ХІV сесії І скликання «Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Доманівської селищної ради на 2018 рік».

Доповідач: секретар ради Шульгіна Г.В.

4.Про внесення змін до бюджету Доманівської селищної ради на 2018 рік.

Доповідач:  начальник фінансового відділу Гусарова Л.В.

5. Про встановлення ставок єдиного податку для суб»єктів підприємницької  діяльності-фізичних осіб на території Доманівської селищної ради на 2019рік.

Доповідач: головний спеціаліст фінансового відділу Овчаренко М.М.

6.Про встановлення ставок акцизного податку з реалізованих суб»єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Доманівської селищної ради на 2019 рік.

Доповідач: головний спеціаліст фінансового відділу Овчаренко М.М.

7. Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на території Доманівської селищної ради на 2019 рік.

Доповідач: головний спеціаліст фінансового відділу Овчаренко М.М.

8.Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна та методики розрахунку орендної плати та пропорції її розподілу.

9.Земельні питання.

Доповідач: в.о. начальника відділу земельних відносин Голумбйовська Т.Й.