Шановні медичні працівники!

Від щирого серця зі словами вдячності вітаю із професійним святом – Днем медичного працівника.

Ви присвятили своє життя одній з найважливіших у суспільстві професій, адже на плечах медиків лежить турбота та відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя.

Велика Вам вдячність за самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я пацієнтів, за віру та надію, яку ви даруєте людям.

Бажаю Вам щастя та міцного здоров’я, енергії та успіхів у надзвичайно потрібній людям роботі!

У вашому домі  хай завжди панує мир і злагода, у серці – доброта, у справах – мудрість і виваженість, а клятва Гіппократа  буде приємною місією!

З повагою,
Селищний голова                                                                                       О.О.Дога