Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Відбулося засідання робочої групи з питань стратегії розвитку Доманівської ОТГ

15 червня 2018 року відбулося засідання членів робочої групи з підготовки Стратегії розвитку об’єднаної територіальної громади Доманівської селищної ради для підсумкового обговорення  Стратегії розвитку ОТГ і подальшого винесення на розгляд сесії.

На засіданні були присутні члени робочої групи та постійна комісія з прав людини, законності, депутатської діяльності та етики, засобів масової інформації.

Стратегію розвитку презентувала Галина Шульгіна, секретар Доманівської селищної ради. Обговорення – передостанній крок до прийняття Стратегії. Вже незабаром, відбудеться засідання сесії Доманівської селищної ради, на якому серед інших питань, депутати розглянуть також і документ, згідно з яким громада житиме та розвиватиметься наступні  роки.

Обговорення стратегії розвитку тривав з минулого року, було залучено молодь та активних жителів, проведено ряд засідань робочих груп та проміжних зустрічей у колі експертів. Результатом даної роботи стала розроблена Стратегія, яка послужить важливим інструментом для розвитку громади.

Після ознайомлення із Стратегією присутні мали можливість висловити свою думку та поставити питання.« повернутися до списку новин