Вихованці Доманівського Будинку дитячої творчості під керівництвом педагогів, відвідали будинок для літніх людей

Дата: 08.06.2018 14:56

6 червня 2018 року вихованці Доманівського Будинку дитячої творчості під керівництвом педагогів, в рамках акції «ДоброДій», відвідали відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання ТЦСО РДА (у народі – будинок престарілих). Діти завітали до тих, до кого нема кому прийти та принесли їм крихту тепла свого серця і масу позитивних вражень, яких сподіваємося вистачить ще не на один день.

Учасниками творчих колективів було проведено святкову програму. У якій звучали пісні у виконанні Марусенко О. та учасників вокального колективу «Мажорчики». Розпочали концертну програму наймолодші учасники – хореографічний колектив «Ритм». Запальні танці  «Сучасний», «Циганський» та «Індійський» подарували вихованці хореографічних колективів «Топ денс» та «School danse». Свою програму продемонстрували і вихованці гуртка «Дитячий фітнес». А завершили святковий концерт українською піснею під звуки баяна всі разом: і мешканці закладу, і діти, і педагоги, і працівники закладу. Щоб якось підсолодити життя літніх людей, діти принесли в дарунок солодощі, які люб’язно надала  голова батьківської ради навчального закладу позашкільної освіти, Гилко О. М.

Сподіваємося, що акція зробила цей день для них солодким та щасливим!