Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА У ДОМАНІВСЬКОМУ НВК ЗОШ І-ІІІ ст.№1

Із квітами та усмішками на обличчях у передчутті канікул на свято Останнього дзвоника прийшли школярі Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 – Центр дитячої та юнацької творчості» Доманівської селищної ради.

25 травня на урочистій лінійці всеукраїнське шкільне свято зібрало випускників, школярів, вчителів та батьків. Всі вони зібралися, аби привітати вже колишніх 11-класників із закінченням школи та відправити їх у доросле самостійне життя.

Випускники прийшли на лінійку урочисто - під рушниками, які їм тримали батьки.

Свято розпочалося із виконання Гімну України. А згодом слово надали директору школи В.В. Богдану, який привітав 11-класників із закінченням школи. Також директор школи нагородив дипломами та грамотами переможців конкурсів та змагань.

На урочистих заходах були присутні почесні гості: перший заступник голови Доманівської райдержадміністрації Н. І. Фалько, заступник селищного голови по виконавчій роботі Доманівської селищної ради В. В. Гулич, депутат Доманівської  селищної ради  М. О. Молдованенко, який вручив подарунки талановитим та обдарованим дітям.

Згодом слово надали батькам випусників та їх першій вчительці, які покладають великі надії на своїх вже дорослих дітей.

Молодші школярі потішили присутніх піснями й танцями. А випускники - прощальним вальсом.« повернутися до списку новин