Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Відбулася ХХ сесія I скликання

23 травня 2018 року відбулася ХХ сесія Доманівської селищної ради першого скликання на якій було розглянуто ряд важливих питань та питання, які стосуються освітянської галузі. Схвалено рішення «Про реорганізацію Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 – Центр дитячої та юнацької творчості» Доманівської селищної ради Миколаївської області шляхом перетворення у «Доманівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1» Доманівської селищної ради Миколаївської області», яке підтримали більшість депутатів. Також на сесії обговорено питання про реорганізацію Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 – Центр дитячої та юнацької творчості» Доманівської селищної ради Миколаївської області шляхом перетворення в заклад загальної середньої освіти Доманівський ліцей «Успіх» Доманівської селищної ради Миколаївської області. За пропозицією директора Богдана В.В, та з метою його досконалого вивчення, питання було знято з розгляду.

Обговорено та затверджено робочі проекти по капітальному ремонту зовнішнього вуличного освітлення в с.Петропавлівка, с. Зброшкове, розглянуто ряд земельних запитань.

Затверджено на посаду заступника селищного голови з питань освіти, медицини, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення та впровадження інвестиційних програм Власюка Віктора Дмитровича.« повернутися до списку новин