Про скликання ХХ сесії Доманівської селищної ради першого скликання

Дата: 22.05.2018 15:23

Доманівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, старост та населення, що відповідно до статей 42,46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 23 травня 2018 року о 14 годині відбудеться ХХ сесія селищної ради першого скликання.

Місце проведення сесії – зал засідань (ІІ поверх) адміністративної будівлі селищної ради.

Проект порядку денного:

1. Про реорганізацію Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 – Центр дитячої та юнацької творчості» Доманівської селищної ради Миколаївської області шляхом перетворення у «Доманівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1» Доманівської селищної ради Миколаївської області».

Доповідач: спеціаліст-юрист Савін Д.С.

Співдоповідач: начальник відділу освіти, молоді та спорту Тихолаз О.М.

2.Про затвердження робочого проекту по капітальному ремонту зовнішнього вуличного освітлення в с.Петропавлівка по вул.Набережна, вул.Шкільна Доманівського району Миколаївської області.

Доповідач:  заступник селищного голови Гулич В.В.

3.Про затвердження робочого проекту по капітальному ремонту зовнішнього вуличного освітлення в с.Петропавлівка по вул.Тваринників, вул.Польова Доманівського району Миколаївської області.

Доповідач:  заступник селищного голови Гулич В.В.

4.Про затвердження робочого проекту по капітальному ремонту зовнішнього вуличного освітлення в с.Петропавлівка по вул.Ярослава Мудрого Доманівського району Миколаївської області.

Доповідач:  заступник селищного голови Гулич В.В.

5.Про затвердження робочого проекту по капітальному ремонту зовнішнього вуличного освітлення в с.Петропавлівка по вул.Тітова Доманівського району Миколаївської області.

Доповідач:  заступник селищного голови Гулич В.В.

6.Про затвердження робочого проекту по капітальному ремонту зовнішнього вуличного освітлення в с.Петропавлівка по вул.Торгова, вул.Фрунзе Доманівського району Миколаївської області.

Доповідач:  заступник селищного голови Гулич В.В.

7.Про затвердження робочого проекту по капітальному ремонту зовнішнього вуличного освітлення в с.Петропавлівка по вул.Механізаторів Доманівського району Миколаївської області.

Доповідач:  заступник селищного голови Гулич В.В.

8.Про затвердження робочого проекту по капітальному ремонту зовнішнього вуличного освітлення в с.Петропавлівка по вул.Садова Доманівського району Миколаївської області.

Доповідач:  заступник селищного голови Гулич В.В.

9.Про затвердження робочого проекту по капітальному ремонту зовнішнього вуличного освітлення в с.Петропавлівка по вул.Гагаріна Доманівського району Миколаївської області.

Доповідач:  заступник селищного голови Гулич В.В.

10. Про надання дозволу на розробку генеральних планів населених пунктів Доманівської селищної ради.

Доповідач:  начальник відділу Голумбйовська Т.Й.

11.Земельні питання.