ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА НАДАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

Дата: 18.05.2018 08:25

Миколаївська облдержадміністрації у межах реалізації  розпорядження Миколаївської облдержадміністрації  «Порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції» (від 27.12.2017 №570-р) ( далі - Порядок) оголошує конкурс проектів серед учасників антитерористичної операції для надання одноразової допомоги для відкриття власної справи.

Учасники АТО зможуть отримати з обласного бюджету одноразову допомогу для відкриття власної справи. Рекомендована вартість проектів в межах 50 тис.грн.

Претенденти на отримання одноразової допомоги для відкриття власної справи повинні відповідати таким вимогам:

– мати статус учасника АТО;

– підготувати проект за встановленою формою.

До проекту для участі у Конкурсі додаються:

– копія документа особи, що підтверджує статус учасника антитерористичної операції.

–  копія паспорта громадянина України заявника;

– копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків заявника;

– довідка про відкриття рахунку в банку.

Детальні умови участі у конкурсі визначені в  Порядку, який розміщено на офіційній інтернет-сторінці Департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації  (http://sotszahist.mk.ua/images/stories/docs/inform/2018/r_570-r.pdf).

Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати в департамент  соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації за адресою: м. Миколаїв, вул. Фалєєвська, 14, каб. 1113. Телефон для довідок 0512 37 11 34 (Орещак Світлана Миколаївна).

ДОКУМЕНТИ ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ ПРИЙМАЮТЬСЯ ПО 08 ЧЕРВНЯ 2018 РОКУ ВКЛЮЧНО.