Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Вишиване диво України

Щороку в третій четвер травня наша країна святкує  День  вишиванки. У 2015 році Зеленоярська школа започаткувала проведення районного фестивалю вишиванки.

В цьому році, не зраджуючи традиції, фестиваль запросив до себе в гості всі без винятку школи району та створених трьох ОТГ .

Звучать фанфари, оголошуючи початок фестивалю. Найменші учасники, учні   1 класу та вихованці дитячого  садка, звертаються із словами привітання до всіх присутніх.

Одним із візерунків на вишиванці фестивалю стало імпровізоване написання книги «Віночок вишиваних поезій». Присутні гості читали вірші про вишиванку та склали їх у книгу, яку передали в шкільний музей історії села.

Кожна делегація привезла на фестиваль вишиті і вироби майстрів тих сіл, які вони представляли.  На фестивалі  почесними гостями були майстрині – вишивальниці із Зеленого Яру Іванова Ніна Іванівна, Свіргуненко  Юлія Володимирівна, Зажерила Майя , Золотник Людмила Віталіївна. Це було просто казкова феєрія вишитого дива, оберегів українського народу.

Діти і дорослі взяли активну участь в концерті . Звучали пісні, вірші, запальний танок. Піснями про рідний край, мамину вишиванку  вітав гостей колектив працівників Зеленоярської школи.

Всі учасники свята долучилися до флеш- мобу «Сорочка - вишиванка». Протягом свята всі бажаючі розфарбовували деталі вишитої сорочки, які потім разом «зшили » ізробили колективне фото.« повернутися до списку новин