Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Шановні мешканці селища Доманівка!

З 15 травня 2018 року вступає в дію рішення селищної ради VIII сесії І скликання «Про використання питної води споживачами комунального підприємства «Доманівське»» від 12 червня 2017 року № 3 щодо введення жорстких заходів по запобіганню нераціонального використання питної води.

Кінець весни і два місяці літа в Доманівці традиційно пов’язані із проблемами по забезпеченню жителів питною водою. Точніше, вода зникає із квартир та будинків мешканців у період, коли настає спека і припиняються дощі. Головною причиною виникнення цієї проблеми є полив городів, і виконком селищної ради разом із комунальним підприємством «Доманівське» починають жорстку боротьбу із «поливальниками».

Виходячи з вищевказаного, депутатами Доманівської селищної ради винесено рішення щодо заборони споживачам комунального підприємства «Доманівське» здійснювати полив питною водою з централізованого водопостачання за період з 15 травня по 30 вересня та влаштування систем крапельного поливу на земельних ділянках домоволодінь з централізованого водопостачання. В разі встановлення порушень комунальному підприємству «Доманівське» надано дозвіл призупиняти подачу води і надання інших послуг з централізованої мережі водопостачання та водовідведення на підставі складених актів про виявлення порушення споживачами.

Виконавчий комітет

Доманівської селищної ради

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин