гандбольний турнір «Зустріч поколінь»

Дата: 02.05.2018 15:54

Доманівська дитячо-юнацька спортивна школа, як і будь-який навчальний заклад, протягом навчального року має свої, лише їй притаманні, звичаї та традиції. Такою славною традицією, якою тренерсько-викладацький склад  може по праву гордитися, є традиційний  гандбольний турнір «Зустріч поколінь».

Приємно усвідомлювати те, що такого свята, дійсно не має в жодному календарі, та  випускники спортивної школи різних поколінь, шанувальники та  вболівальники цього елегантного, яскравого та мужнього видовища під назвою «гандбол» знають, пам’ятають та чекають його, щоб зустрітися з «командою молодості нашої» .

30 квітня 2018 року Доманівська дитячо-юнацька спортивна школа провела свій традиційний щорічний гандбольний турнір «Зустріч поколінь».

На заході були присутні  голова  Доманівської райдержадміністрації  Осадчук Є.Л., перший заступник голови Доманівської райдержадміністрації Фалько Н.І. та керуючий справами виконавчого комітету Доманівської селищної ради Соловей І.А.

За доброю традицією, яка склалася в спортивній школі за роки існування навчального закладу, директор школи Власюк Володимир Дмитрович привітав випускників ДЮСШ 2018 року.  Випускники школи  були нагороджені грамотами    дитячо-юнацької спортивної школи, вручені посвідчення про присвоєння  спортивних розрядів та свідоцтва про закінчення ДЮСШ.

За підсумками зіграних ігор суддівською колегією були визначені номінації: кращим воротарем турніру був визнаний Єршов Андрій , кращим гравцем – Куліковський Дмитро, кращим нападником –Мікалута Юрій.  Номінанти були нагороджені грамотами, а призові  командні місця розподілилися таким чином: І місце виборола команда «ГК Доманівка», ІІ місце посіла команда «Студенти» , третє місце – «ДЮСШ» (команда 2002 р.н., які стали чемпіонами Миколаївської області в ХVІІ обласних Спортивних іграх серед учнів загальної середньої освіти у 2018 році). Команди-переможці були нагороджені грамотами та кубками відповідного зразка .

Традиційне спортивне свято колектив дитячо-юнацької спортивної школи, як завжди, провів на високому організаційному та професійному рівні.

До 35 річчя Доманівської ДЮСШ нашим земляком А. Костенко була написана  пісня – гімн Доманівської ДЮСШ, під час її виконання команди- учасниці мали змогу вийти на спортивний майданчик та розпочати традиційний гандбольний турнір «Зустріч поколінь".