Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ДОМАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Під час засідання виконавчого комітету Доманівської селищної ради, яке пройшло 27.04.2018 під головуванням секретаря селищної ради Г.В. Шульгіної, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, які стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету селищної ради розглянуто ряд питань та винесено рішення щодо затвердження заходів про відзначення Дня пам’яті і примирення та 73-ї річниці Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні, та про організацію оздоровлення та відпочинку дітей в літній період 2018 року.

На підставі звернень фізичних осіб виконкомом розглянуто питання що відносяться до  житлово-комунальної сфери приватного сектору та за зверненням суб’єкту підприємницької діяльності надано дозвіл на реконструкцію автозаправної станції з встановленням автомобільного газозаправного пункту по вул. Мельнична, 1б, смт Доманівка.

Окрім вищевказаних питань винесено ряд рішень опікунської ради та житлової комісії, які діють при виконавчому комітеті Доманівської селищної ради.« повернутися до списку новин