Відбулася дев’ятнадцята сесія

Дата: 26.04.2018 09:17

20 квітня 2018 року відбулася ХІХ сесія Доманівської селищної ради першого скликання на якій було розглянуто ряд важливих питань та питання, які стосуються освітянської галузі – це аналіз стану фінансування і ефективного використання освітньої субвенції та коштів з місцевого бюджету закладами загальної середньої освіти Доманівської селищної ради, скасування рішення селищної ради від 05 грудня 2017 року «Про внесення змін до статуту Доманівського навчально-виховного комплексу- «Доманівська загальноосвітня школа I-IIІ ступенів № 1- Центр дитячої та юнацької творчості».

До обговорення питання «Про реорганізацію Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 – Центр дитячої та юнацької творчості» Доманівської селищної ради Миколаївської області шляхом перетворення у «Доманівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1» Доманівської селищної ради Миколаївської області» долучилась значна кількість депутатів, але рішення так і не отримало депутатського схвалення. Тому, залишилось відкритим питання «Чи є необхідністю утримувати такий тип школи, а в ньому 93 гуртки?».