Про скликання ХІХ сесії Доманівської селищної ради першого скликання

Дата: 18.04.2018 16:56

Доманівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, старост та населення, що відповідно до статей 42,46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 20 квітня 2018 року о 14 годині відбудеться ХІХ сесія селищної ради першого скликання.

Місце проведення сесії – зал засідань (ІІ поверх) адміністративної будівлі

селищної ради

Проект порядку денного:

1.Про скасування рішення селищної ради від 05 грудня  2017 року «Про внесення змін до сатуту Доманівського навчально-виховного комплексу-«Доманівська загальноосвітня школа I-IIІ ступенів № 1- Центр дитячої та юнацької творчості» Доманівської селищної ради Миколаївської області.

Доповідач: спеціаліст-юрист Савін Д.С.

2.Про реорганізацію Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 – Центр дитячої та юнацької творчості» Доманівської селищної ради Миколаївської області шляхом перетворення у «Доманівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1» Доманівської селищної ради Миколаївської області».

Доповідач: спеціаліст-юрист Савін Д.С.

3.Про внесення доповнень до програми «Соціально-економічний розвиток   Доманівської селищної ради на 2017-2020 роки»

Доповідач: заступник селищного голови Гулич В.В.

4.Про внесення змін до рішення від 26 січня 2017 року №6 ІІІ сесії І скликання «Про затвердження складу та обрання голів комісій при виконавчому комітеті Доманівської селищної ради першого скликання».

Доповідач: керуючий справами виконавчого комітету Соловей І.А.

5. Про внесення доповнень до Переліку назв вулиць, провулків в населених пунктах Доманівської селищної ради.

Доповідач: керуючий справами виконавчого комітету Соловей І.А.

6. Земельні питання.