семінар учителів української мови та літератури

Дата: 12.04.2018 16:18

12.04.18 року  на базі Доманівського освітнього центру за участю працівників відділу освіти, молоді та спорту виконавчого органу Доманівської селищної ради було проведено семінар учителів української мови та літератури.

На початку засідання до уваги вчителів були представленні виступи учнів шкіл, а саме: Мисак Юлія - у своїй роботі розкрила тему : «Символічне значення українського вінка у фольклорі Доманівщини», Поноченюк Лілія  - ознайомила присутніх із своїми напрацюваннями на тему : «Візуально – смислові конструкції  мовного інтернет - спілкування», Соколюк Діана розкрила тему: «Художня інтерпретація українських дохристиянських вірувань».

Далі мова йшла про підсумки проведення олімпіад та результати учасників Малої академії наук.

На завершення учасникам було представлено перегляд запису відкритого уроку – дослідження на тему : «Інтимна лірика Івана Франка».

На засіданні також були розглянуті питання використання різних методів  роботи на уроках.

Участь у семінарі взяли 12 представників навчальних закладів.