Відбулося засідання робочої групи в рамках компоненту «Місцевий економічний розвиток»

13 квітня 2018 року в приміщенні Доманівської селищної  ради відбулось засідання робочої групи з місцевого економічного розвитку Доманівської громади. В рамках засідання учасники визначили три пріорітетних напрямки розвитку громади, а саме: виробництво біопалива на базі комунального підприємства; забезпечення переробки сміття; будівництво теплиць  тунельного типу, які в подальшому будуть брати участь у конкурсному відборі. Один з них буде реалізований за рахунок співфінансування  місцевого бюджету і програми DOBRE.

Члени робочої групи відвідали місцевого підприємця Сергія Ніколюка, напрацювали план дій щодо розвитку впровадження іноваційних технологій для подальшого розвитку.