До відома власників, які утримують свиней, велику рогату худобу, овець і кіз

Дата: 10.04.2018 15:16

Доманівська районна державна лікарня ветеринарної медицини доводить до відома власників, які утримують свиней, велику рогату худобу, овець і кіз про набуття чинності наказів Міністерства аграрної політики та продовольства України:

від 01.12.2017р. №639 «Про затвердження порядку ідентифікації та реєстрації свиней», зареєстрованого Міністерством юстиції України 07.02.2018р. за №154/31606  ідентифікація та реєстрація товарних свиней,  що утримуються та розводяться у господарстві фізичної особи повинна проводитись не пізніше 60 днів від моменту народження,але раніше ніж тварина залишить господарство.

від 04.12.2017р. №642 «Про затвердження порядку ідентифікації та реєстрації великої рогатої худоби та Порядку оформлення і видачі паспорта великої рогатої худоби», зареєстрованого Міністерством юстиції України 13.02.2018р. за №166/31618   ідентифікація та реєстрація великої рогатої худоби, що утримується та розводиться у господарстві фізичної особи повинна проводитись не пізніше 5 днів від дати народження.

від16.01.2018р. №20 «Про затвердження Порядку ідентифікації та реєстрації овець і кіз», затверджений в Міністерстві юстиції України  07.02.2018р. за №155/31607 ідентифікація та реєстрація овець і кіз, що утримуються та розводяться у господарствах фізичної особи повинна проводитись не пізніше 5 днів від дати народження.