Розвиваємо творчі здібності наших учнів та вихованців

23 березня 2018 року з метою патріотичного виховання, пошуку та підтримки обдарованих і талановитих дітей, художньо-естетичного виховання учнівської молоді в традиціях національної культурної спадщини був проведений І етап конкурсу дитячої творчості «Знай і люби свій край» та підведено підсумки.

На конкурс було представлено 65 колективних та індивідуальних робіт, які відзначаються високим рівнем виконання,   із Доманівського НВК «Доманівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – Центр дитячої та юнацької творчості», Доманівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2,  Козубівської, Петропавлівської,  Зеленоярської,  Новоолександрівської, Царедарівської філій, роботи вихованців Доманівського БДТ.

За рішенням членів журі кращі роботи направлені у місто Миколаїв для участі в обласному етапі конкурсу.