Фестиваль-конкурс «Пісня над Бугом»

Дата: 02.04.2018 09:37

29-30  березня у Хмельницькому палаці творчості дітей та юнацтва був проведений відбірковий тур VІ Всеукраїнського дитячо-юнацький фестивалю-конкурсу юних вокалістів «Пісня над Бугом» .

На свято вокального мистецтва з’їхались понад 300 виконавців із Вінницької, Львівської, Сумської, Донецької, Івано-Франківської, Рівненської, Хмельницької, Чернівецької, Волинської, Закарпатської, Миколаївської та Полтавської областей.

Фестиваль покликаний сприяти відродженню та утвердженню духовних цінностей українського народу, залученню дітей та юнацтва до вивчення та розуміння кращих зразків традиційного народного та сучасного українського мистецтва, впровадженню новітніх форм музичного естрадного мистецтва, естетичному та духовному розвитку молодого покоління.

Учасники змагалися у номінаціях «народний спів», «академічний спів» та «естрадна пісня» у п’яти вікових категоріях.

Солісти Доманівського НВК також взяли участь у фестивалі    і зайняли призові місця, а саме:

Курбанова Дарія- III місце;

вокальний ансамбль «Кришталевий передзвін»: Білоус Анастасія, Козачок Ліза, Поліщук Діана, Славінська Марія, Пащенко Валерія, Степчук Яна, Соловей Руслана - II місце.

Вітаємо наших переможців.

Щира вдячність учням, батькам та керівникові  Служенко Мілентині Миколаївні!