Про проведення акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою

Шановні керівники установ, підприємств, організацій всіх форм власності, їх трудові колективи та мешканці Доманівської громади!

З приходом весни та тепла з’являється бажання бачити наші селище та села чистими та охайними, які так потребують нашого з вами піклування та бережливого ставлення.

Отже, для забезпечення екологічного благополуччя жителів громади, збереження та збільшення зон зелених насаджень, підтримки чистоти і порядку в населених пунктах, запрошуємо вас долучитись до низки заходів в рамках щорічної акції «За чисте довкілля» та Всеукраїнський день благоустрою по приведенню в належний санітарний стан території громади у квітні-травні 2018 року, зокрема:

- 5 квітня 2018 року – до Дня благоустрою;

- 3 травня 2018 року – з нагоди відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Давайте зробимо гарну справу своїй громаді!