ВІТАННЯ З НАГОДИ 74-Ї РІЧНИЦІ ВИЗВОЛЕННЯ ВІД НАЦИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Дата: 28.03.2018 17:26

Спливають роки і десятиріччя, проте сьогоднішня дата – це визначна подія для жителів Доманівщини, адже 74 роки тому цього дня нашу рідну землю було звільнено від загарбників.

Сьогодні представники селищної ради звернулись зі словами вдячності та побажаннями до сивочолих ветеранів війни  Павленко Євгенії Іванівни, Дудара Анатолія Терентійовича, Кіпорука Павла Степановича. Завітали до почесного жителя Доманівки, колишнього голови районої ради ветеранів війни та праці Луценко Вітіслава Ілліча та вручили продуктові набори.

Це люди із значними досягненнями та неабияким бойовим, трудовим і життєвим досвідом. Усі ми – вічні боржники перед тими, хто звільняв рідну землю від ворогів. Вони завоювали кожному з нас право на життя. Їхня мудрість, воля – це приклад для молодого покоління .

Висловлюємо подяку Вам, дорогі ветерани, за Ваш подвиг заради миру та злагоди на нашій рідній землі.