Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

23 березня 2018 року в с.Царедарівка

23 березня 2018 року в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)" в с.Царедарівка об’єднаної територіальної громади Доманівської селищної ради у примішенні філії Царедарівського НВК відбулося обговорення матеріалів проекту «Стратегія сталого розвитку Доманівської об’єднаної територіальної громади на 2018-2026 роки». Секретар селищної ради Шульгіна Г.В. ознайомила присутніх з цілями розвитку громади, завданнями та перспективою їх вирішення. В обговоренні проекту стратегії взяли участь жителі громади Новосьолова Л.Г., Вєнц О.С., Ковенев Л.В., Млінцова В.В., Щербина О.В. щодо забезпечення населення водою,  питань ремонту доріг та організацію транспортного сполучення між населеними пунктами.

Учасниками обговорення схвалено Стратегію сталого розвитку Доманівської об’єднаної територіальної громади на 2018-2026 роки.

 

З проектом «Стратегія сталого розвитку Доманівської об’єднаної територіальної громади Миколаївської області на 2018-2026 роки» Ви можете ознайомитися на нашому сайті в розділі «СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ДОМАНІВСЬКОЇ ОТГ».

Пропозиції до проекту просимо надсилати за формою на електронну адресу:  domanivka-otg@ukr.net.

 

Долучайтесь до обговорення. Ваша думка важлива.« повернутися до списку новин