Секторальна децентралізація. Культура перезавантаження

16 листопада 2017 року в рамках реалізації U – LEAD з Європою « Програма для України – розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку», відбувся  семінар  у форматі workshop для керівників структурних підрозділів, спеціалістів з питань культури міських /селищних/  сільських рад ОТГ Миколаївської області, на тему :                               « Секторальна децентралізація. Культура перезавантаження»

З даної тематики виступили : Димитров М.Ф. – начальник управління культури, національностей та релігій  Миколаївської  облдержадміністрації .

Бойко В.А. – директор Миколаївського центру розвитку місцевого самоврядування.

Поддубна Л.О. – заступник начальника – відділу закладів культури, національностей та релігій  Миколаївської  облдержадміністрації та інші фахівці закладів культури та охорони культурної спадщини, відділу мистецьких та навчальних закладів.

Розглядались такі основні  питання:  – стан проведення реформи децентралізації в Україні. Перспективи проведення реформи в Миколаївській області. Клубний заклад – як головний осередок організації дозвілля населення. Сучасна бібліотека: основні напрямки діяльності.  Музейні заклади системи Міністерства культури: створення та організація їх діяльності.  Нерухомі об’єкти культурної спадщини: види, облік та охорона. Початкова мистецька освіта в умовах загального реформування галузей освіти і культури. Впровадження Закону України «Про національні меншини в Україні», практичний досвід взаємовідносин між органами урядування та товариствами національних меншин. Релігійна мережа Миколаївщини. Законодавча база у галузі культури.