На черговому засіданні виконавчого комітету

На черговому засіданні виконавчого комітету, яке відбулося 26 червня 2017 року розглядалися проекти рішень щодо затвердження штатних розписів закладів освіти і культури Доманівської селищної ради.

Так, згідно прийнятої Концепції реформування місцевого самоврядування, з 03.07.2017, в результаті об’єднання територіальної громади, майно, яким опікується сьогодні територіальна громада Доманівського району, перейде до юрисдикції об’єднаної громади по територіальному розташуванню закладів освіти і культури. При цьому, що, згідно прийнятої Методики формування спроможних громад, об’єднана громада має самостійно забезпечити належний рівень надання послуг, зокрема у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального господарства з урахуванням кадрових ресурсів, фінансового забезпечення та розвитку інфраструктури відповідної адміністративно-територіальної одиниці. Тобто найнеобхідніші послуги будуть надаватися у центрі об’єднаної громади, а не у райцентрі.