В.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Доманівської селищної ради Тихолаз О.М. прийняла участь у семінарі на тему: «Законодавство у сфері запобігання та протидії проявам корупції»

5 вересня Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій за програмою тематичного короткотермінового семінару на тему: «Законодавство у сфері запобігання та протидії проявам корупції. Конфлікт інтересів під час проходження державної служби»  проведено підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування  в Доманівській райдержадміністрації.

З лекціями виступили Каплій О.В. – кандидат юридичних наук , доцент кафедри загальнотеоретичної, конституційної та цивілістичної юриспруденції Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія»  та старший оперуповноважений управління карного розшуку ГУНП в Миколаївській області, підполковник поліції Жовнірчик  С.В.