Дата: 26.11.2017 14:28

25 листопада у селищі Доманівка відбулася свічкова хода пам’яті з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів.
Представники трудових колективів, громадських організацій, учасників АТО та учнівської молоді пройшли із запаленими свічками центральною вулицею селища до пам’ятного знаку Жертв голодоморів де відбувся траурний мітинг.
Зі словами засудження Геноциду українського народу звернулися голова райдержадміністрації Євгеній Осадчук, заступник голови районної ради Надія Мазалова, заступник Доманівського селищного голови Ірина Святченко.
«Ми ніколи не забудемо жертв голодоморів, які безневинно стали жертвами тоталітарно – комуністичного режиму, пам'ять про них назавжди залишиться у наших серцях. Акт геноциду, як свідоме винищення українського народу визнаний багатьма країнами світу і ми про це пам’ятаємо», сказав Євгеній Осадчук.
Молебень за жертвами голодоморів провів настоятель храму Олександра Невського ієромонах Антоній.
В знак шани за жертвами голодоморів учасники траурного заходу після загальнодержавної хвилини мовчання поклали запалені свічки та квіти до підніжжя пам’ятного знаку.