Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Повідомлення

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про затвердження Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій, адресованих Доманівській селищній раді»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Доманівська селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету «Про затвердження Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій» та аналізу регуляторного впливу до нього.

Проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу оприлюднено на офіційному сайті Доманівської селищної ради в мережі Iнтернет за адресою: http://domanivska-gromada.gov.ua в розділі «До відома громадян» в підрозділі «Громадське обговорення» та на інформаційній дошці «Доманівська селищна рада». Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу.

             Спосіб надання зауважень та пропозицій – письмово за адресою: Доманівська селищна рада, смт Доманівка, вул. Центральна, 48, 56401, тел. 9-19-49 або електронною поштою за адресою: Domanivka-otg@ukr.net« повернутися до списку новин