Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Молодіжна школа «DOBRE-ЛІД: Лідерство, ідеї, демократія» для перспективної молоді

Небайдужі жителі Доманівщини!Порадіємо та підтримаємо наших земляків-активістів,які в рамках Програми DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» заходяться в м.Києві.

               26 лютого  в конференц-залі готелю «Платіум» розпочалася п'ятиденна молодіжна школа «DOBRE-ЛІД: Лідерство, ідеї, демократія» для перспективної молоді.

У відкритті школи взяли  участь директор програми USAID DOBRE Беррі Рід, який після привітань,спонукав спілкуватися з представниками своїх громад та розширювати свій кругозір. Заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, наголошував на тому, що без молодих лідерів жодна реформа, жодна трансформація не відбудеться в Україні. Також до вітального слова додав:«Для нас надзвичайно важливо комунікація з молодими людьми незалежно від того де вони проживають, для нас принципово важливо як для міністерства подумати та створити механізми та можливості для залучення молодих людей». Директор відділу демократії та урядування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Томас Вайт, котрий акцентував увагу,що вся політика починається з місць. Директор програми USAID «ВзаємоДія!» (SACCI) Лоуренс Хелд, заступниця директора програми USAID «Долучайся!» Ірина Білоус, Олександр Солонтай, директор Інституту політичної освіти.

Зокрема до школи долучилися 60 молодих активістів із різних ОТГ країни,щоб зміцнити свій лідерський потенціал, отримати розуміння належного урядування, досягти кар’єрного успіху у сфері місцевого самоврядування та мати змогу змінити життя своїх громад на краще.

Чекаємо нову інформацію і позитивні результати!« повернутися до списку новин