В Доманівці розпочали роботу по створенню Молодіжної ради

Дата: 11.09.2017 16:49

В Доманівці розпочали роботу по створенню Молодіжної ради

Відділ освіти, молоді та спорту організував зустріч консультанта програми DOBRE  С.В. Штурхецького з молодіжним середовищем  Доманівської ОТГ.

11 вересня 2017 року український громадський діяч, кандидат наук з державного управління, доцент кафедри журналістики Сергій Штурхецький  разом із спеціалістами відділу освіти, молоді та спорту працювали з молодими активістами Доманівки по створенню Молодіжної ради. Сергій Володимирович наголосив на актуальності впровадження молодіжних та дитячих ініціатив на території Доманівської селищної ради. Учасники засідання активно обговорювали питання молодіжної політики, ділилися своїми думками, вносили пропозиції.

По завершенню зустрічі всі присутні були переконані, що вирішення будь-якої проблеми громади залежить саме від них.